2021 Yazının Sonuna Yaklaşırken Plaj Terliği Modası

2021 Yaz aylarının sonuna yaklaşırken çoğu insan son bir tatil fırsatını değerlendirmeye çalışıyor. Peki bu son tatillerde hangi terlikler plaj modasına yön veriyor? Sizin için 212 Outlet mağazalarından en moda ve en uygun fiyatlı plaj terliklerini araştırdık.


Rahatlığı sayesinde yıllara meydan okuyan bu model, 2021 yılında halen en çok tercih edilen terlik modellerinden biri. Üstelik 212 Outlet Hammer Jack’te kampanyalı fiyatıyla bu modele ulaşmak çok kolay.

Bu yazın en favori modellerinden biri. Hem rahatlık hem şıklık arayanlara hitap eden bu modelle plajların en şık terliklerinden birine sahip olabilirsiniz. Parmak arası terlik rahatından vazgeçemeyenlerin mutlaka bir göz atmasında fayda var. Bu model 212 Outlet Deichmann’da şimdi indirimli!

Rahatlığımdan asla taviz veremem diyenlerin tercihi spor terliklerden yana olacaktır. 212 Outlet Nike Factory Store’un her hafta yenilenen indirimleriyle siz de plajda rahatça yürüyebilirsiniz.

Spor rahatlığını isteyip, parmak arası terlikten de vazgeçemeyenlerin 212 Outlet Hummel’da bu modele bakmasını mutlaka öneriyoruz. Hem spor hem şık hem uygun fiyatlı.

O bir klasik, ancak 2021’e uyarlanmış bir klasik. Günümüzün moda renkleri ile yeniden yaratılan bu terlik modelini 212 Outlet Greyder’de kampanyalı fiyatıyla bulabilirsiniz.

Ayakkabı ve terlikte kalite ve şıklık denildiğinde akıllara gelen ilk markalardan olan Derimod’un, 2021 yazına özel tasarlanan bu modeli çok uygun fiyatla 212 Outlet Derimod’da!

Parmak arası terliğe yeni bir yorum getiren ve çok moda olan bu terlik modeline ulaşmanın en uygun yolu 212 Outlet Bambi’den geçiyor.

Bu model için 2021 yazının en çok tercih edilen modellerinden biri olduğundan daha önce bahsetmiştik. 212 Outlet Flo bu modeli bizlere çok uygun bir fiyatla sunuyor.

*Ürünlerin fiyat tarihi: 17/08/2021