Çocukların Eğlence Adresi: 212 Outlet

Çocukların eğlence adresi: 212 Outlet! Çocuklu ailelerin en büyük isteklerinden biri, alışveriş yaparken çocuklarının da eğlenmesidir. 212 Outlet’te bulunan birçok eğlence noktası ile çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamazken, anne ve babalar da 212 Outlet mağazalarından indirimli alışverişin keyfini çıkarıyor. Peki çocuklar için 212 Outlet’teki eğlence alternatifleri neler? Sizin için listeledik;

1) PLAYLAND

Büyük bir eğlence alanı düşünün, içinde yok yok! 212 Outlet Playland çocuklar için masal diyarı gibi dersek yalan olmaz. 212 Outlet yemek katındaki Playland’da neler var beraber bakalım;

Kocaman bir alana yayılan jetonlu oyuncak ve atarilerle çocuklar istedikleri oyunları oynayabilirler. İki ve daha fazla kişilik oyuncaklarla çocuğunuzla birlikte siz de bu keyfe ortak olabilirsiniz. Çocuklarınız 212 Outlet Playland jetonlu oyuncakları sayesinde anne ve babalarıyla ortak zaman geçirebilir.

212 Outlet Playland’da bulunan trambolin alanı ile çocuklar havalara uçuyor! Trambolin ile zıplamak bile başlı başına bir eğlenceyken bir de trambolinde zıplayarak basketbol oynamak eğlenceyi ikiye katlıyor. Üstelik fotoğrafta gördüğünüz trambolin alanının çok küçük bir kısmı, bu alanı mutlaka kendi gözlerinizle görmelisiniz.

Abiler ve ablalar trambolinde eğlenecek peki ya daha küçükler eğlenmesin mi? 212 Outlet Playland’daki soft play alanı tam küçük çocuklar için; yumuşacık oyuncaklar, zıplayacak alanlar, kaydıraklar, toplar… İki katlı soft play alanı ile eğlence iki kat daha fazla.

‘Benim çocuğum teknoloji çocuğu ve onunla vakit geçirmek istiyorum.’ diyenlerdenseniz 212 Outlet Playland’ın Playstationları sizi bekliyor. İsterseniz çocuğunuzla karşılıklı futbol oynayın, isterseniz araba yarışının heyecanına kapılın. Playland tarafından seçilmiş en iyi video oyunları ile hem zevkli vakit geçirin hem çocuğunuzun hayal gücünü geliştirin.

Eskiden babalarımız bizi bilardoya götürürdü. O zamanlar en kolay ulaşılabilir oyun bilardo salonlarındaydı. Çocuğunuza güvenli bir ortamda bilardo öğretmek isterseniz 212 Outlet Playland sizi bekliyor. Çocuğunuzu güzel bir spor ile tanıştırabilirsiniz.

2) CRAZY TOYS PARK

Kocaman bir mancınık gibi duran büyük bir trambolin! Çocuğunuz güvenlik önlemleri ile iki kat yükseğe çıkmanın eğlencesini yaşayacak. Açıldığı günden beri çocukların büyük ilgisini toplayan Crazy Toys Park, 212 Outlet -2. katta. Üstelik bu dev trambolinin yanında 3 boyutlu eğlence slotları çocukları bekliyor.

3) CRAZY ROBO KİDS

212 Outlet’te çocuklar robota dönüşüyor! Belirlenen alanın dışına çıkmayan robotlar sayesinde çocuğunuz güvenli bir şekilde robot kullanmanın keyfine varıyor. Crazy Robo Kids, 212 Outlet -2. katta. Robotlar artık aramızda.

4) ARI TREN

212 Outlet’i tren ile gezmeye ne dersiniz? Eğlenceli çocuk şarkıları eşliğinde 212 Outlet turu -2. katımızda çocukları bekliyor.

5) RALLY KİDS PARK

Araba kullanmak çocukların en büyük isteklerinden biri. Rally Kids Park, çocukların bu hayalini gerçeğe çeviriyor. Güvenli bir alanda dilerseniz çocuğunuz arabayı kendi de kullanabilir veya kumanda ile arabaya siz de yön verebilirsiniz. Rally Kids Park, 212 Outlet -2.katta ATM bölgesinde.

6) TIRTIL

Küçük çocuğunuz için eğlenceli müzikler eşliğinde güvenli tren turu 212 Outlet Tırtıl’da! Belirli alanında, belirli güzergahında hareket eden Tırtıl ile çocuğunuz eğlenirken aklınız onda kalmayacak.

Başta dediğimiz gibi çocukların eğlence adresi; 212 Outlet!