Ev Dekorasyonu: 2021’in Trendleri

Hayatımızın çoğunu geçirdiğimiz, en ait hissettiğimiz alandır evlerimiz. Bu kadar önemli yere sahip evlerimizin dekorasyonu da, bu sebeple büyük önem arz etmektedir. Peki, 2021 yılına damgasını vuracak ev trendleri nedir?

Bu yıl ev dekorasyonunda konforlu eşyalar moda. Köşeleri ve keskin hatları olan ürünlerdense yuvarlak ve oval şekiller ön plana çıkarken, yumuşak form ve dokular da dikkat çekiyor.

Örneğin; hasır ve makrome gibi materyallerden yapılmış saksı, sepet gibi ürünler evinize büyük şıklık katacak.

2021 yılında Kendin Yap modası yeniden revaçta. Bu moda ile evinizdeki modası geçmiş eşyaları boyayarak ya da süsleyerek yeniden yorumlayabilir, onlara yeni bir soluk verebilirsiniz.

Renk kartelasında ise, bu sene toprak tonları çokça tercih ediliyor. Bu renkler ile toprağın rahatlatan ve huzur veren etkisi evinize taşınacak. Doğaya dönüş adı altında değerlendirilebilecek bu trendde ise ev bitkileri vazgeçilmez. Birbirinden güzel saksılarda yetiştireceğiniz rengârenk bitkilerle evinize canlılık getirebilirsiniz.

Evlerimizde çok zaman geçirdiğimiz bu günlerde ev dekorasyonuna vakit ayırıp evinizi karakter sahibi bir hale getirmek sizin elinizde. Daha fazla ev dekorasyonu ipuçları için takipte kalın!